Асканія-Нова та Бирючий острів

Share Button

Асканія-Нова та Бирючий острів
4 дні / 3 ночі
Херсон – Асканія Нова – Арабатська стрілка – Бірючий острів – Озеро Сиваш – Херсон

Подорож найцікавішими заповідними місцями півдня Херсонщини - від пустелі Олешківських пісків, через квітучу Асканію Нову до берегів Азовського моря, найцікавіших місць Арабатської стрілки, до унікального заповідника на Бірючому острові. Ми підібрали для вас все найцікавіше, що можна побачити в цьому регіоні.

В біосферному заповіднику Асканія-Нова ви підете не "стандартним" маршрутом, а здійсните виїзд в степ на машинах, своєрідне "ретро фотосафарі". Ми покажемо вам у всій красі не лише дендропарк і зоопарк, а й величезні вольєри з копитними і дикий заповідний степ.

На Арабатській стрілці на вас чекає комфортний відпочинок на морі, колоритні страви місцевої рибальської кухні та ексклюзивна подорож катером на Бірючий острів - колишню режимну територію, де стада копитних живуть у вільних умовах, як в африканській савані.

Маршрут
Програма туру
День 1
Херсон - Арабатська Стрілка
– Прибуття в Херсон поїздом №102, зустріч на вокзалі о 09:00
З інших міст можна приєднатись до 10 год, в ході екскурсії по місту
– Коротка оглядова екскурсія по місту
– Трансфер в Асканію-Нову.
– Обід (факультативно)
– Екскурсія маршрутом зоологічного парку «Новою асканійською стежкою» (3 год, новий розширений маршрут з виходом на зовнішні ставки та спостережний орнітологічний пост повна програма за посиланням: http://www.askania-nova-zapovidnik.gov.ua/images/content/378/_novsteg.pdf)
Один із кращих заповідників Європи. Асканійський зоопарк не схожий на інші зоопарки, адже тварини тут мають набагато більше простору, а більшість з них взагалі утримується в напіввільних умовах в степах Великого Чапельського поду. Птахи вільно перелітають з місця на місце, тримаючись поблизу численних ставків. Рукотворним шедевром став вирощений у спекотному степу дендропарк зі столітніми деревами, який ми рекомендуємо відвідати навесні в час цвітіння церсісів, катальп та інших декоративних видів.
– Трансфер на Арабатську стрілку.
– Поселення в пансіонаті “Київська Русь”, неподалік від моря.
– Вечеря, вільний час.
День 2
Бирючий Острів
– Сніданок.
– Факультативна подорож катером на Бирючий острів* (Азово-Сиваський національний парк); екскурсія на відкритій машині по острову, вздовж пасовищ копитних (тут водяться олені, лані, кулани, муфлони, фазани, чисельність копитних – кілька тисяч)
Фотосафарі продовжимо на Бирючому острові, що в Азовському морі. Режимна територія, що є частиною Азово-Сиваського Національного парку, перебуває у підпорядкуванні державного управління справами. Потрапити сюди складніше, адже крім отримання спеціального дозволу, потрібно ще якось транспортуватись на острів. Для груп це простіше і дешевше. Орендуємо катер, прогулянковий кораблик чи навіть риболовецьку шхуну і прямуємо до острова.
Тут нас чекає пляж “а ля Багами”. Десятки кілометрів чистих пісків – для нас одних. На острові у вільних умовах (абсолютно вільних, якщо не рахувати сітки на перемичці з Федотовою косою – захисту від непроханих гостей) проживають тисячі оленів, ланей, куланів та муфлонів. Тут вони повноцінні господарі свого острова.
– Повернення в пансіонат, вільний час. Обід (факультативно).
Вільний час, відпочинок на морі.
– Вечеря.
День 3
Сиваш
– Сніданок.
– Екскурсія по Арабатській стрілці.
Найдовша в Україні піщана коса, яка розділяє Сиваш і Азовське море. Ми оглянемо найцікавіші місця стрілки – Генічеську гірку (найвища точка, звідки відкривається панорама коси, численних озер на Сиваші і Азовського моря), протоки і мости над ними, побуваємо в Генічеську, відвідаємо термальні джерела з лікувальною водою (тут можна скупатись як в термальних водах, так і в Азовському морі)
- Соляні розробки Сивашу.
Колись тут працював потужний солезавод, сиваська природна йодована сіль завойовувала перші місця на міжнародних виставках та експортувалась за кордон. Вода в цих сиваських озерах має характерний рожевий колір (так зване «рожеве озеро»), завдяки високому вмісту каротиноїдів. Сьогодні ще можна побачити спеціальні чеки, в яких за теплої погоди кристалізується сіль. Друзи кристалічної солі стануть гарним сувеніром, який ви можете повезти додому.

– Повернення в пансіонат, вільний час. Обід (факультативно)
– Водна екскурсія катером по Сивашу.
Екскурсія катером по Сиваському мілководді, яке являє собою лабіринт островів, озер та водних проток. Спостереження за птахами. Огляд Тонкої протоки, Великого гирла, островів Верблюжий та Круглий. Під час водної екскурсії можна побачити не лише чапель, мартинів чи бакланів, але й навіть пеліканів.
Вільний час, відпочинок на морі.
– Вечеря.
День 4
Асканія Нова
– Сніданок.
– Виїзд з пансіонату.
– Трансфер в Асканію-Нову. Фотозупинка «Заповідний степ»
Найцінніше багатство Асканії – єдина в Європі ділянка заповідного цілинного степу, якої ніколи не торкався плуг. В першій половині травня тут зацвітає ковила, і коли вітер гойдає її білосніжні коси, то наче перекочує хвилі над морем. Лише тут можна побачити справжній український степ, який виглядає саме так, як і кілька століть тому, коли козаки походами ходили на Крим.
– Екскурсія на вибір в Асканії Новій:
1) маршрутом дендрологічного парку „В лісову казку” (2,5 год., велике кільце дендропарку, казкові рукотворні пейзажі, кам’яні ідоли, залишені у степу половцями; з кургану, як на долоні, видно ділянку заповідного степу)
Ця екскурсія включена до вартості туру.

2) Нова(!) факультативна екскурсія “Ретро-фотосафарі” в автомобілі” – в заповіднику Асканія-Нова.** Маршрут екскурсії пролягає через степову ділянку, де тварини утримуються в напіввільних умовах. Ви можете не лише побачити їх зблизька, але й вийти з машини, і зробити собі фотографії на фоні степу, де пасуться численні стада копитних. Ми проїдемо через загони з тваринами, де можна побачити антилоп, коней Пржевальського, оленів, зебр, страусів та через весь дендропарк - стару і нову його частину. По закінченні автомобільної частини гіди проведуть пішохідну екскурсію в старій частині дендропарку.

– Обід (факультативно)
– Трансфер до Херсону. Фотозупинка в дорозі - пустеля «Олешківські піски»
Примітка: у 2015 році Національний природний парк «Олешківські піски» проводив повноцінну екскурсію по екологічній стежці в цій найбільшій у Європі пустелі; однак в даний момент туди повернулись військові ЗСУ, які проводять стрільби на своєму колишньому полігоні, що робить повноцінну екскурсію неможливою. Якщо до травня 2017 року стрільби припиняться, можлива екскурсія по пісках, якщо ні, будемо планувати лише окремі фотозупинки в цікавих місцях.
– Трансфер до Херсону.
– Від’їзд до Києва поїздом №102 о 18:42

До вартості включено:
Транспортне обслуговування;
Проживання в пансіонаті, двомісні/тримісні номери зі зручностями та з кондиціонерами;
Сніданки і вечері в пансіонаті (по дві страви та салат і на сніданок, і на вечерю);
Екскурсійний супровід, вхідні квитки в Асканії Новій;
Медичне страхування;

Оплачуються додатково факультативні програми:
Корабликом на Бирючий острів + машиною по острову (орієнтовна вартість близько 300 грн, ціна залежить від кількості учасників);
Обіди;
Доплата за одномісне проживання становить 300 грн за тур.

Примітки:
*За умов штормової погоди виїзд катером на Бирючий острів може бути замінено на трансфер мікроавтобусом. Екскурсія може бути відмінена адміністрацією заповідника у випадках, передбачених їх внутрішніми правилами. У випадку, якщо неможливо буде здійснити екскурсію на Бирючий острів у програму буде внесено додаткову факультативну екскурсію.

** Екскурсія «ретро-фотосафарі» може бути відмінена адміністрацією заповідника у пожежонебезпечний період, або ж у випадку дощової погоди. Тоді залишається варіант з другою пішохідною екскурсією.

Організатори туру залишають за собою право змінювати порядок і графік екскурсій, або замінювати їх на рівноцінні.

Вартість факультативних екскурсій може змінюватись, залежно від вартості пального та кількості учасників в групі.

Залізничні квитки ви можете придбати самостійно, або замовити у нас їх викуп через сайт Укрзалізниці. Час прибуття з інших міст до Херсону прохання узгоджувати з менеджером по туру.

Схема посадки учасників в автобус, розподіл номерів для проживання і поділ на групи під час екскурсій відбувається по черговості бронювання і оплати туру.

Пансіонат «Київська Русь» розташований на Арабатській стрілці в 12 км від Генічеська Херсонської області на березі теплого Азовського моря.

На території пансіонату є їдальня. Майстерні кухарі порадують вас різними кулінарними цікавинками, зокрема стравами азовської рибної кухні, які не залишать байдужим жодного гурмана.

До пляжу Вам не доведеться довго йти пішки, оскільки до нього всього лиш 300-400 метрів. Недалеко знаходиться водолікарня і солоне озеро Сиваш, води якого за своїми цілющими властивостями не поступаються знаменитим джерелам світових здравниць.

Быстрый заказ тура

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Ваш e-mail

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

error: Content is protected !!