МУЗЕЙ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА НА ПОДОЛІ

Share Button

МУЗЕЙ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА НА ПОДОЛІ

Привіт усім! Ніяк мене не хоче відпускати Поділ. Якесь дійсно заворожене місце! Цього разу ми познайомимося з дуже цікавим музеєм, який має свої особливості.

По-перше, це перший приватний музей Києва, по-друге, відкрив він свої двері лише в 2005 році, то ж можна сказати, що це досить молодий музей. Більш того, це єдиний в нашій країні музей, де зберігаються твори різних мистецьких напрямів і шкіл, починаючи з 30-х років 20 століття по сьогодення.

З часу свого існування музей тричі змінював дислокацію, і зараз знаходиться на вулиці Кирилівській, 41 (колишній Фрунзе).

Музей сучасного мистецтва

Музей сучасного мистецтва

Ідея відкриття музею належить відомому бізнесмену та меценату Сергію Цюпко, який колекціонував сучасний живопис українських художників більше двадцяти років, а потів вирішив створити щось у форматі музею для мешканців столиці.

Наразі це музей, який варто відвідати! У трьох великих виставкових просторах проводяться тимчасові або постійні експозиції.

Вишні

Вишні

Пам'ять

Пам'ять

Фото картин із експозиції «Династія. 100 років у мистецтві»

У колекції музею картини таких відомих майстрів, як Миколи Глущенка, Тетяни та Олени Яблонських, Івана Кавалерідзе, Олександра Хмельницького, Миколи Павлюка, Івана Труша, Олени Кульчицької, Федора Захарова, Петра Столяренка, Адальберта Ердели, Федора Манайло та багатьох інших. У колекцію також входять твори відомих «українських парижан» – Василя Хмелька та Миколи Вакера; нью-йоркців Абрама Маневича та Михайла Туровського та сучасних художників усіх поколінь.

У бібліотеці біля книжок цікаво і дітям, і дорослим…

У бібліотеці біля книжок цікаво і дітям, і дорослим…

Тут навіть можна пограти на піаніно…

Тут навіть можна пограти на піаніно…

Мене здивувала чудова бібліотека, в якій зібрано альбоми та журнали з мистецтва, книги про художників, багато з яких з автографами відомих людей. Надзвичайно приємне оточення з м’якими меблями, канапками та роялем сприяє тому, що хочеться тут побути довше, почитати цікаві журнали та розглянути прекрасні альбоми без зайвої поспішності та квапливості.

На такій канапці приємно відпочити….

На такій канапці приємно відпочити….

15 грудня 2016 року музей презентує нову унікальну виставку «Білий альбом. Скарби колекції з музейної збірки», яка присвячена десятиріччю роботи музею.
Виставка триватиме по 5 лютого 2017 року. Не пропустіть! Це гарна нагода не тільки відкрити ще одну можливо незнайому сторінку нашого чудового Подолу, а й збагатитися духовно!

Музей працює кожного дня з 11 до 19 години, крім понеділка. Вхід вільний.

4 ответов

  1. Цей музей схожий на справжній escape від сьогоднішнього загаджетованого суспільства. Схоже тут можна не тільки перепочити, а й набратися душевних сил, згадати щось із свого минулого, надихнутись на якісь нові сподвиження. Приємна атмосфера сприятиме цьому. Дякую за погляд музей зсередини. Його дійсно варто відвідати. Чекаю на нові екскурси.
  2. Мені дуже сподобалось! Особливо ікони!
  3. Мені дуже соромно, але я не була у цьому музеї, але після твого прекрасного опису. обов"язково відвідаю. Таня, дякую за нові відкриття!
  4. Вдячна всім за коментарі та за те, що не залишаетесь байдужими до нашого дивовижного міста. Київ - це не тільки перлина України, але й Европи, і нам це треба усвідомити й сприяти тому, щоб наше унікальне тисячолітнє місто стало ще більш привабливим та неповторним.

Оставить комментарий

error: Content is protected !!