ВАСИЛЕВІ ПИРОГИ

Share Button

ВАСИЛЕВІ ПИРОГИ

Привіт усім! Сьогодні я хочу вас запросити до дуже затишного та симпатичного ресторанчика під назвою «Василеві пироги», розташованого на вулиці Січових стрільців, 35. На жаль, це його єдина локація. Дуже сподіваюсь, що такі ресторанчики або кав’ярні все ж з’являться в інших районах нашого чудового міста.

«Василеві пироги» на Січових стрільців

Якщо я вас запитаю: «З чим у вас асоціюються пироги?», відповідь, гадаю, буде така: «З мамою, бабусею, з рідною домівкою.», і це правда. Наші матусі та бабусі прославили країну смачними запашними та різноманітними пирогами. Якщо в хаті є мука, сіль, вода та картопля, всі будуть ситі, бо з цього найдешевшого набору продуктів, гарна господиня створить свій ні на що не схожий шедевр під назвою «Пиріг», смачний як для родини, так і для гостей.

То ж завітайте у «Василеві пироги», де ви зможете вибрати пиріг, який обов’язково припаде до душі – солодкий або солоний, їх в меню я нарахувала аж 17 видів.

Пироги на будь-який смак….

Потрапила я до цього ресторанчика випадково, захотілося випити філіжанку кави. Інтер’єр невеличкого залу вразив своєю затишністю, простотою та чарівною елегантністю. Здавалося, прості дерев’яні столи, стільці та лавки, але як гарно та зі смаком!

Прості дерев’яні столи, а як гарно!

Ну майже прованський стиль!

Ледь знайшла вільне місце, прийшла наразі перед обідом. Дівчині-офіціантці пояснила, що я хочу тільки кави зі шматочком пирога, вибрала з яблуками, горіхами та цинамоном.

Замовлення доставили дуже швидко, ось як привабливо воно виглядало! Капучіно у такій великій гарній чашці! Чарівно!

Кава та пиріг з яблуками, горіхами, цинамоном

Рахунок також здивував тим, що зробили 20% знижку. Виявляється, тут після 12 години завжди проводиться така акція.

Як малесенький комплімент до кави на блюдці побачила печиво. З’ясувалося, що це молочне саблє. Ну дуже смачне й незвичне! На моє запитання щодо назви закладу, дівчина, посміхнувшись, відповіла, що Василь Ярмолюк, директор та людина, що придумала не тільки цей бренд, але й створила всі основні рецепти пирогів та тістечок, які можна тут замовити.

Відвідайте «Василеві пироги», наш український бренд, де вам ще й запропонують різні смачні страви, салати до обіду,  тощо. А ціни, скажу вам по секрету, ну дуже демократичні. Я за каву з пирогом заплатила лише 35 гривень! То ж не все так погано у нашому домі! Поспішайте!

1 ответ

  1. Так приємно, що з'являється все більше і більше украінських кав'ярень, що показують нашу рідну культуру та традиціі. Просто і зі смаком. Як у бабусі в гостях...

Оставить комментарий

error: Content is protected !!